top of page
Мульча_плівка

ПЛІВКА ДЛЯ МУЛЬЧУВАННЯ

Там де наша плівка - рослинам потрібно менше поживних речовин, збільшення врожаю може скласти до 30%, а ягоди полуниці та суниці до того ж легше збирати.

НАША ПЛІВКА

утримує корисні речовини в ґрунті - перешкоджає їхньому вивітрюванню та вимиванню; пригнічує ріст і розвиток бур'янів і небажаної рослинності

це захист коріння рослин від перегрівання в літню спеку і від вимерзання в зимовий період

створює сприятливий мікроклімат і умови для життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і дощових черв'яків. В результаті верхній шар ґрунту насичується необхідними для росту і розвитку рослин мікроелементами, перешкоджає випаровуванню вологи з ґрунту в прикореневій зоні.
 

з нашою плівкою не потрібно рихлити землю, тому що ґрунт не ущільнюється, а рослини залишаються чистими. Крім того, у парниках, де лежить чорна плівка, рідше заводяться гризуни.

AdobeStock_4682401132.png

ЯКОЮ БУВАЄ НАША ПЛІВКА

ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ, МІС

12-36

ТОВЩИНА, МК

30-150

ШИРИНА, ММ

450 - 1500

* Під замовлення можливо виготовити будь-яку ширину та товщину, та найважливіше - строк експлуатації може бути до 36 місяців.

КАЛЬКУЛЯТОР

Для зручності розрахунку, ви можете скористатись нашими калькуляторами перерахунку плівки з рулону в кілограми та квадратні метри.

мульчирующая пленка.jpg

ЩО ТАКЕ МУЛЬЧУВАННЯ

Мульчування ґрунту - це покриття обробленого ґрунту шаром пухких, вологозберігаючих матеріалів.

ТАКИЙ АГРАРНИЙ ПРИЙОМ ДОПОМАГАЄ ПРИГНІЧУВАТИ РІСТ БУР'ЯНІВ І ПОКРАЩУЄ ЯКІСТЬ ҐРУНТУ.

01 КОЛИ ПРОВОДЯТЬ

Процедуру проводять наприкінці весни, на початку літа або восени. Земля до початку робіт має бути достатньо зволожена і прогріта. Весняне мульчування запобігає перегріванню і пересиханню коренів рослин влітку, а осіннє захищає кореневу систему від промерзання взимку.

02 ДЛЯ ЯКИХ КУЛЬТУР

Технологію застосовують для різних сільськогосподарських культур, таких як овочі, ягоди та фруктові дерева, а також для декоративних рослин.

Збереження води: плівка допомагає підтримувати вологість ґрунту, запобігаючи випаровуванню і зменшуючи потребу в зрошенні.

Захист від комах: мульчувальна плівка служить бар'єром для шкідників, скорочуючи використання пестицидів.

Нульове пропускання світла: блокування сонячного світла запобігає зростанню бур'янів, скорочуючи ручну прополку і використання гербіцидів.

Запобігання ерозії ґрунту: Запобігає ерозії ґрунту вітром і дощем.

Захист коріння: захищає коріння від впливу сильного сонячного світла.

Збільшення врожайності на 30-50%

Краща якість врожаю: підвищує якість продукції за рахунок чистого врожаю.

Більш висока віддача від інвестицій: збільшує врожайність і якість фруктів, що призводить до підвищення ринкових цін. 

bottom of page